Kontakt - NOMAWOOD
Spočítajte si cenu terasy

Spojte sa s nami

Naše oddelenie zákazníckej podpory je tu neustále pre vás. Prosím, vyplňte tento kontaktný formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme späť. Všetky údaje sú povinné. Pokiaľ si budete želať zaslať vzorky, zašleme Vám ich poštou alebo Vás osobne navštívi náš obchodný manager a prekonzultuje s Vami Vaše požiadavky.

Ďakujeme a prajeme pekný a pohodový deň :-)


SOYKA STYLE, s.r.o.
Spořická 4949,
430 01 Chomutov
Česká republika
 
e-mail: info@nmc-czech.cz
SK kontakt: tel.: +421 905 282 535

tel.: +420 474 63 87 81
tel.: +420 474 63 87 84
 
IČO: 27271064
DIČ: CZ27271064
 

Na koho sa obrátiť

V prípade akýkoľvek dotazov sa obráťte na náš tím, ktorý je Vám k dispozícii non stop!

product

Ing. Milan Pivarník

ŠPECIALISTA NA NOMAWOOD terasy

+421 905 282 535

product

Ing. Lenka Sojková

Špecialista na Nomawood terasy

+420 777 333 150

Názor klienta

Terasu sme si obstarali od spoločnosti NMC Slovakia minulý rok a sme nad mieru spokojní. Fantastická na údržbu, stále čistá. Akákoľvek nečistota (hlavne trus od vtákov) sa dá rýchlo odstrániť - stačí vystriekať vodou. Čo sa týka zmeny farby povrchu, zatiaľ je stále povrch rovnako farebný. Skutočne si užívame pohodu a relax. Aj napriek vyššej cene na začiatku, už teraz vieme, že nemusíme investovať v ďalších rokoch do údržby terasy.

Ľudmila Novotná

Obstarávacia cena terasy bola vyššia, ale priamo úmerná kvalite materiálu. Krásne odtiene - my sme si vybrali Alasku. Spokojnosť, nemáme žiadne negatívne skúsenosti, Prekvapila ma skutočne ľahká údržba. Páči sa mi, že k terase bolo možné zakúpiť aj kvetináče v rovnakom odtieni a z rovnakého materiálu. Palec hore aj zamestnancom, ktorí boli neskutočne ústretoví.

Ján Hudák

Ďakujeme!!! Máme maličkú terasu 5x3m, ale vyzerá super! Milujeme na nej relaxovať. Vybrali sme odtieň Steppe a sme nadmieru spokojní :-)

Iveta Kopčianska

Terasu sme sme zakúpili u spoločnosti NMC Slovakia na jar 2015. Manžel ma presvedčil aby sme si zakúpili tento bezúdržbový materiál. Najskôr ma to veľmi nenadchlo, ale po pár mesiacoch si neviem terasu vynachváliť. Super materiál, naozaj bez údržby. Krásny povrch, pohodlné udržiavanie. Dostali sme k terase i kvetináč zdarma. Čo sa týka zamenstancov spoločnosti, ďakujeme úžasnému pánovi Janderovi, ktorý bol maximálne nápomocný. Ďakujeme!

Eva Jašková

Sme nadšení!!! Dali sme si urobiť terasu k bazénu!

rodina Dubeňová

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA