Obloženie víriviek, vírivky, obloženie vaní, profily,  - NOMAWOOD
Spočítajte si cenu terasy

SPA

Príjemné, relaxačné centrum si môžete vytvoriť priamo doma a práve materiál NOMAWOOD
so svojím rozmanitým využitím je ideálnym riešením. Obklady víriviek špeciálnymi profilovými doskami TGA a TGF Vám zaručia nielen  maximálny estetický vzhľad, ale aj vynikajúcu funkčnosť.

jing_jang
bazén
spa

Rozmanité možnosti využitia

Obklady jacuzzi, whirpool

Aqualift - Vytvorte si svoje wellness

Využitie NOMAWOOD® terasových dosiek na projekt aqualiftVychutnávajte si bez zbytočných starostí pohodu a relax s produktmi NOMAWOOD®Obklady whirpool vaní z profilových dosiek

Mnohé využitie profilovoých dosiek NOMAWOOD®Dostupné farebné prevedenia

Výnimočný materiál pre Váš komfort
Teak

Teak

Dark Grey

Dark Grey

product

Profilová doska TGF1

Profilová doska

product

Profilová doska TGF8

Profilová doska

product

Profilová doska TGA1

Profilová doska

Názor klienta

Terasu sme si obstarali od spoločnosti NMC Slovakia minulý rok a sme nad mieru spokojní. Fantastická na údržbu, stále čistá. Akákoľvek nečistota (hlavne trus od vtákov) sa dá rýchlo odstrániť - stačí vystriekať vodou. Čo sa týka zmeny farby povrchu, zatiaľ je stále povrch rovnako farebný. Skutočne si užívame pohodu a relax. Aj napriek vyššej cene na začiatku, už teraz vieme, že nemusíme investovať v ďalších rokoch do údržby terasy.

Ľudmila Novotná

Obstarávacia cena terasy bola vyššia, ale priamo úmerná kvalite materiálu. Krásne odtiene - my sme si vybrali Alasku. Spokojnosť, nemáme žiadne negatívne skúsenosti, Prekvapila ma skutočne ľahká údržba. Páči sa mi, že k terase bolo možné zakúpiť aj kvetináče v rovnakom odtieni a z rovnakého materiálu. Palec hore aj zamestnancom, ktorí boli neskutočne ústretoví.

Ján Hudák

Ďakujeme!!! Máme maličkú terasu 5x3m, ale vyzerá super! Milujeme na nej relaxovať. Vybrali sme odtieň Steppe a sme nadmieru spokojní :-)

Iveta Kopčianska

Terasu sme sme zakúpili u spoločnosti NMC Slovakia na jar 2015. Manžel ma presvedčil aby sme si zakúpili tento bezúdržbový materiál. Najskôr ma to veľmi nenadchlo, ale po pár mesiacoch si neviem terasu vynachváliť. Super materiál, naozaj bez údržby. Krásny povrch, pohodlné udržiavanie. Dostali sme k terase i kvetináč zdarma. Čo sa týka zamenstancov spoločnosti, ďakujeme úžasnému pánovi Janderovi, ktorý bol maximálne nápomocný. Ďakujeme!

Eva Jašková

Sme nadšení!!! Dali sme si urobiť terasu k bazénu!

rodina Dubeňová

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA