strešné podhľady,fasádne obloženie, fasády, fasádne dosky  - NOMAWOOD
Spočítajte si cenu terasy

STREŠNÉ PODHĽADY, FASÁDY

Strešné podhľady, obklady stien je možné realizovať z dvoch materiálov NOMAWOOD®.
Terasové dosky NOMAWOOD® DB1
Profilové dosky NOMAWOOD® TGF a TGA

Podhľady a fasády
Podhľady a fasády
fasada
fasada
fasada obklad

Rozmanité možnosti využitia

NOMAWOOD ® Terasové dosky NOMAWOOD ® Profily

Strešné podhľady NOMAWOOD ®

STREŠNÉ PODHĽADY

 NOMAWOOD ® materiál je atraktívny vďaka svojmu špeciálnemu povrchu a vysoko kvalitný dizajn dodáva radosť, a maximálnu pohodu v priebehu celého roka. Syntetické drevo z odolného tuhej peny a prísad spĺňa všetky očakávania dnešných zákazníkov o nový, moderný materiál.
STREŠNÉ PODHĽADY je možné realizovať z NOMAWOOD ® profilov TGF a TGA, ktoré sú v rôznych farebných prevedeniach a rozmeroch.
Výhody NOMAWOOD ® materiálu oproti drevených materiálom: nehnije, žiadne náklady na údržbu, žiadne triesky, hygienický, bez machu a húb, stálofarebný materiál.


Fasádne obloženie z NOMAWOOD ®

FASÁDY

FASÁDNE OBLOŽENIE je možné urobiť z terasových dosiek DB1, ktoré sú v moderných i klasických prevedeniach a odtieňoch. Materiál NOMAWOOD ® bol vyvinutý pre maximálne pohodlie zákazníka a dôraz sa kladie hlavne na náklady, ktoré sa vynakladajú pri drevených materiáloch. Žiadne nátery, laky, ochranné prostriedky, ktoré Vás zaťažujú.
Prinášame Vám novinku fasádneho obloženia CJ1. Lišta sa dá použiť na obklady fasád a ďalšie využitie tejto lišty je v oblasti žalúzií a zatienenia.

Dostupné farebné prevedenia

Materiál pre pohodu a komfort
Alaska Exclusive

Alaska Exclusive

Steppe Exclusive

Steppe Exclusive

Quebec Exclusive

Quebec Exclusive

Teak

Teak

Grey

Grey

Provance Eco

Provance Eco

Columbia Eco

Columbia Eco

Montana Eco

Montana Eco

Brasil Eco

Brasil Eco

product

Fasádne obloženie CJ1 Alaska

Fasádna obkladová lišta

product

Fasádne obloženie CJ1 Steppe

Fasádna obkladová lišta

product

Fasádne obloženie CJ1 Columbia

Fasádna obkladová lišta

product

Fasádne obloženie CJ1 Black

Fasádna obkladová lišta

product

Profilová doska TGF1

Profilová doska

product

Profilová doska TGF8

Profilová doska

product

Profilová doska TGA1

Profilová doska

Názor klienta

Terasu sme si obstarali od spoločnosti NMC Slovakia minulý rok a sme nad mieru spokojní. Fantastická na údržbu, stále čistá. Akákoľvek nečistota (hlavne trus od vtákov) sa dá rýchlo odstrániť - stačí vystriekať vodou. Čo sa týka zmeny farby povrchu, zatiaľ je stále povrch rovnako farebný. Skutočne si užívame pohodu a relax. Aj napriek vyššej cene na začiatku, už teraz vieme, že nemusíme investovať v ďalších rokoch do údržby terasy.

Ľudmila Novotná

Obstarávacia cena terasy bola vyššia, ale priamo úmerná kvalite materiálu. Krásne odtiene - my sme si vybrali Alasku. Spokojnosť, nemáme žiadne negatívne skúsenosti, Prekvapila ma skutočne ľahká údržba. Páči sa mi, že k terase bolo možné zakúpiť aj kvetináče v rovnakom odtieni a z rovnakého materiálu. Palec hore aj zamestnancom, ktorí boli neskutočne ústretoví.

Ján Hudák

Ďakujeme!!! Máme maličkú terasu 5x3m, ale vyzerá super! Milujeme na nej relaxovať. Vybrali sme odtieň Steppe a sme nadmieru spokojní :-)

Iveta Kopčianska

Terasu sme sme zakúpili u spoločnosti NMC Slovakia na jar 2015. Manžel ma presvedčil aby sme si zakúpili tento bezúdržbový materiál. Najskôr ma to veľmi nenadchlo, ale po pár mesiacoch si neviem terasu vynachváliť. Super materiál, naozaj bez údržby. Krásny povrch, pohodlné udržiavanie. Dostali sme k terase i kvetináč zdarma. Čo sa týka zamenstancov spoločnosti, ďakujeme úžasnému pánovi Janderovi, ktorý bol maximálne nápomocný. Ďakujeme!

Eva Jašková

Sme nadšení!!! Dali sme si urobiť terasu k bazénu!

rodina Dubeňová

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA