záhradné kvetináče, terasové kvetináče, veľké kvetináče, kvetináče na terasy, - NOMAWOOD
Spočítajte si cenu terasy

KVETINÁČE, OKENICE

K terase NOMAWOOD® je možné z rovnakého materiálu a odtieňu vyhotoviť pre zákazníka terasové kvetináče, ktoré sú vhodné do interiéru i exteriéru.

Chaty, chalupy, ale i rodinné domy skrášlia a zvýraznia okenice z materiálu NOMAWOOD®. Praktické a štýlové okenice vytvárajú príjemnú atmosféru a dodajú estetický vzhľad Vášmu domu.

Kvetináče
Okenice
okenice 2
kvetinac

Rozmanité možnosti využitia

Kvetináče do exteriéru aj interiéru, okenice

EXTERIEROVÉ A INTERIEROVÉ KVETINÁČE

Kvetináče z terasových dosiek DB1 alebo BL profilov

V ponuke nájdete 2 základné rozmery kvetináčov:

Kvetináč SUNSHINE, Kvetináč SUN
Kvetináče na okná sú zhotovené z profilových dosiek BL a zákazník má možnosť si vybrať z jedenástich farebných odtieňov. V ponuke sú nasledujúce kvetináče:
Kvetináč FLOWER, Kvetináč CLOUD

Kvetináče je možné zhotoviť na požiadavku zákazníka v akýchkoľvek rozmeroch.. Vo videu nájdete prezentáciu NOMAWOOD® produktov, ktoré boli odvysielané v relácii HURÁ DO ZÁHRADY. Prezentácia začína od 5 minúty.

 

OKENICE

Okenice z profilových dosiek BL

Okenice sú nielen okrasou okien a celého domu...
Okenice chránia Vaše okná pred svetlom a nepriaznivým počasím, šetria náklady na energiu, zabezpečia Vaše súkromie. Dotvárajú atmosféru chalupy, roskej chaty, ale i modernej architektúry.

Súčasným trendom sú posuvné, moderné okenice, s pevnými, nastaviteľnými lamelami. Samozrejme ani klasické okenice nie sú vonku z hry. Naďalej zostávajú obľúbené a umocňujú dojem romantického prostredia.
Profilové dosky NOMAWOOD® so svojimi výnimočnými vlastnosťami zaručia okeniciam dlhú životnosť, dlhotvajúcu farebnosť a pre Vás komfortné užívanie.

Dostupné farebné prevedienia

Výnimočný materiál pre Váš komfort
White

White

Grey

Grey

Antilles Green

Antilles Green

Dark Green

Dark Green

Riviera Blue

Riviera Blue

Red

Red

Golden Oak

Golden Oak

Comulbia

Comulbia

Medium Brown

Medium Brown

Dark Brown

Dark Brown

Montana

Montana

product

Profilová doska BL1

Profilová doska

product

Profilová doska BL2

Profilová doska

product

Profilová doska BL4

Profilová doska

product

Profilová doska BL6

Profilová je špeciálne upravená a jej súčasťou môže byť kovová výstuž, aby doska udržala i veľkú záťaž.

product

Profilová doska BL8

Profilová doska

product

Kvetináč na okno FLOWER

Kvetináč na okno

product

Kvetináč na okno CLOUD

Kvetináč na okno

product

Terasový kvetináč Lara

Bezúdržbový terasový kvetináč Lara

product

Terasový kvetináč Eva

Bezúdržbový terasový kvetináč EVA

product

Terasový kvetináč cik-cak

Terasový kvetináč CIK-CAK

Názor klienta

Terasu sme si obstarali od spoločnosti NMC Slovakia minulý rok a sme nad mieru spokojní. Fantastická na údržbu, stále čistá. Akákoľvek nečistota (hlavne trus od vtákov) sa dá rýchlo odstrániť - stačí vystriekať vodou. Čo sa týka zmeny farby povrchu, zatiaľ je stále povrch rovnako farebný. Skutočne si užívame pohodu a relax. Aj napriek vyššej cene na začiatku, už teraz vieme, že nemusíme investovať v ďalších rokoch do údržby terasy.

Ľudmila Novotná

Obstarávacia cena terasy bola vyššia, ale priamo úmerná kvalite materiálu. Krásne odtiene - my sme si vybrali Alasku. Spokojnosť, nemáme žiadne negatívne skúsenosti, Prekvapila ma skutočne ľahká údržba. Páči sa mi, že k terase bolo možné zakúpiť aj kvetináče v rovnakom odtieni a z rovnakého materiálu. Palec hore aj zamestnancom, ktorí boli neskutočne ústretoví.

Ján Hudák

Ďakujeme!!! Máme maličkú terasu 5x3m, ale vyzerá super! Milujeme na nej relaxovať. Vybrali sme odtieň Steppe a sme nadmieru spokojní :-)

Iveta Kopčianska

Terasu sme sme zakúpili u spoločnosti NMC Slovakia na jar 2015. Manžel ma presvedčil aby sme si zakúpili tento bezúdržbový materiál. Najskôr ma to veľmi nenadchlo, ale po pár mesiacoch si neviem terasu vynachváliť. Super materiál, naozaj bez údržby. Krásny povrch, pohodlné udržiavanie. Dostali sme k terase i kvetináč zdarma. Čo sa týka zamenstancov spoločnosti, ďakujeme úžasnému pánovi Janderovi, ktorý bol maximálne nápomocný. Ďakujeme!

Eva Jašková

Sme nadšení!!! Dali sme si urobiť terasu k bazénu!

rodina Dubeňová

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA