ploty, brány, zábradlia,dosky, záhradný nábytok, záhradné boxy, - NOMAWOOD
Spočítajte si cenu terasy

PLOTY, BRÁNY, ZAHRADNÝ NÁBYTOK

Rozmanité využitie NOMAWOOD® je aj v exteriérovej oblasti:
PLOTY, BRÁNY, ZÁBRADLIA . Zákazník ocení hlavne bezúdržbovosť produktov a stálofarebnosť materiálu. Žiadne natieranie a náklady na farby, laky, ochranu dreva. Ploty a brány zostanú krásne, materiál je odolný voči UV žiareniu, žiadne plesne, huby ani mach.

Ploty
Plotové dielce
plot
nabytek

Rozmanité možnosti využitia

Ploty, kompletné plotové diely, profilové dosky

Plotové dielce, ploty z profilových doskiek

Profilové dosky

Ploty, brány, nábytok, zábradlia zhotovíte z profilových dosiek BL a TGF, ktoré sú v rôznych farebných odtieňoch a rozmeroch.

Spoločnosť NMC vyrába i kompletné plotové dielce, ktoré nájdete v hore uvedenej brožúre. Elegantné a univerzálne riešenie Vášho súkromia. Široká paleta farebných odtieňov vynikne vo Vašej záhrade.Špeciálny systém profilových dosiek BL6 zaručí pevnosť deliacej steny. Ak chcete mať plot rýchlo a bez starostí, táto varianta sa Vám bude páčiť!





 

Záhradný nábytok

Nábytok nielen do exteriéru

Profilové dosky NOMAWOOD® sú ideálne na výrobu záhradné nábytku, boxov, lavíc nábytku do zimných záhrad.
Absolútnou novinkou je profilová doska BL6, ktorá sa používa na výrobu záhradných lavičiek. Doska je špeciálne upravená a jej súčasťou je kovová výstuž, aby doska udržala i veľkú záťaž. Ideálna práve na výrobu lavíc, lavičiek do záhrad.

Stála inovácia a modifikácia produktov Vám zaručí komfortné používanie. Materiál vyrobený s ohľadom na životné prostredie!




Dostupné farebné prevedenia

Bezúdržbové ploty, brány, záhradný nábytok
White

White

Grey

Grey

Dark green

Dark green

Green

Green

Riviera blue

Riviera blue

Dark Brown

Dark Brown

Medium Brown

Medium Brown

Golden Oak

Golden Oak

Red

Red

Montana

Montana

Columbia

Columbia

product

Profilová doska BL1

Profilová doska

product

Profilová doska BL2

Profilová doska

product

Profilová doska BL4

Profilová doska

product

Profilová doska BL6

Profilová je špeciálne upravená a jej súčasťou môže byť kovová výstuž, aby doska udržala i veľkú záťaž.

product

Profilová doska BL8

Profilová doska

Názor klienta

Terasu sme si obstarali od spoločnosti NMC Slovakia minulý rok a sme nad mieru spokojní. Fantastická na údržbu, stále čistá. Akákoľvek nečistota (hlavne trus od vtákov) sa dá rýchlo odstrániť - stačí vystriekať vodou. Čo sa týka zmeny farby povrchu, zatiaľ je stále povrch rovnako farebný. Skutočne si užívame pohodu a relax. Aj napriek vyššej cene na začiatku, už teraz vieme, že nemusíme investovať v ďalších rokoch do údržby terasy.

Ľudmila Novotná

Obstarávacia cena terasy bola vyššia, ale priamo úmerná kvalite materiálu. Krásne odtiene - my sme si vybrali Alasku. Spokojnosť, nemáme žiadne negatívne skúsenosti, Prekvapila ma skutočne ľahká údržba. Páči sa mi, že k terase bolo možné zakúpiť aj kvetináče v rovnakom odtieni a z rovnakého materiálu. Palec hore aj zamestnancom, ktorí boli neskutočne ústretoví.

Ján Hudák

Ďakujeme!!! Máme maličkú terasu 5x3m, ale vyzerá super! Milujeme na nej relaxovať. Vybrali sme odtieň Steppe a sme nadmieru spokojní :-)

Iveta Kopčianska

Terasu sme sme zakúpili u spoločnosti NMC Slovakia na jar 2015. Manžel ma presvedčil aby sme si zakúpili tento bezúdržbový materiál. Najskôr ma to veľmi nenadchlo, ale po pár mesiacoch si neviem terasu vynachváliť. Super materiál, naozaj bez údržby. Krásny povrch, pohodlné udržiavanie. Dostali sme k terase i kvetináč zdarma. Čo sa týka zamenstancov spoločnosti, ďakujeme úžasnému pánovi Janderovi, ktorý bol maximálne nápomocný. Ďakujeme!

Eva Jašková

Sme nadšení!!! Dali sme si urobiť terasu k bazénu!

rodina Dubeňová

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA