NOMAWOOD
Spočítajte si cenu terasy

O nás

NMC Group je svetovým lídrom v oblasti vývoja a výroby syntetických pien. Je to medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhu už od roku 1950 so sídlom v Belgicku, s celosvetovou sieťou pobočiek. Na český a slovenský trh vstúpila v roku 2005 akvizíciou firmy Polysmat, čím vznikli NMC Slovakia so sídlom v Šali a NMC Czech so sídlom v Chomutove, kde je sústredená výroba razených a extrudovaných polystyrénových stropných dosiek. NMC ponúka optimálne penové riešenia najvyššej kvality a technickej náročnosti v nasledovných oblastiach:

• Interiérové a fasádne dekoračné produkty vyrábané na báze polystyrénu a polyuretánu, napr.: stropné lišty a podhľadové dosky, rozety, imitácie drevených trámov... Výrobky sú distribuované do celej Európy hlavne do tzv. DIY sietí.

• 100% syntetický terasový profil NOMAWOOD® – vďaka svojim výnimočným technickým a dizajnovým vlastnostiam je čoraz častejšou voľbou pri realizácií exteriérových terasových plôch odolávajúcich bez údržby poveternostným podmienkam a organickým deštrukciám.

• Technické izolácie na rozvody vody, kúrenia a chladiarenských zariadení vyrábané na báze penového polyetylénu a kaučuku. V rámci týchto komodít je spoločnosť NMC uznávaným dodávateľom v celej Európe, v Poľsku je NMC na trhu s polyetylénovými izoláciami lídrom.

• Polystyrénové izolácie pod plávajúce podlahy, obalové materiály z penového polyetylénu, polyuretánu a polystyrénu, používané v najrôznejších oblastiach priemyslu všade tam, kde je potrebné výrobky pri preprave a manipulácii chrániť pred mechanickým poškodením.

• V rámci obalových materiálov je výnimočná výroba ochranných prvkov na vozidlá. NMC je jediný certifikovaný výrobca a dodávateľ ochranných prvkov pre automobilový priemysel v Európe, ktorý je schopný spĺňať všetky kvalitatívne kritériá. Našimi odberateľmi sú automobilky Vokswagen, Škoda, Audi, atď.

• Priemyselné aplikácie, kde je v rámci projektov potrebné vyvinúť a vyrobiť rôzne komponenty požívané v strojárstve, stavebníctve, elektrotechnike a v iných priemyselných odvetviach. V oblasti dekorácií a technických izolácií je skupina NMC v rámci Českej a Slovenskej republiky jedným z najväčších dodávateľov pre siete DIY.

NMC vlastní v rámci Európy výrobné závody rozmiestnené tak, aby bolo zaručené optimálne zásobovanie európskeho trhu v každom regióne. Spoločnosť sa sústreďuje hlavne na inováciu svojich produktov a prináša na trh kvalitné a patentmi chránené produkty.
Kategórie

Názor klienta

Terasu sme si obstarali od spoločnosti NMC Slovakia minulý rok a sme nad mieru spokojní. Fantastická na údržbu, stále čistá. Akákoľvek nečistota (hlavne trus od vtákov) sa dá rýchlo odstrániť - stačí vystriekať vodou. Čo sa týka zmeny farby povrchu, zatiaľ je stále povrch rovnako farebný. Skutočne si užívame pohodu a relax. Aj napriek vyššej cene na začiatku, už teraz vieme, že nemusíme investovať v ďalších rokoch do údržby terasy.

Ľudmila Novotná

Obstarávacia cena terasy bola vyššia, ale priamo úmerná kvalite materiálu. Krásne odtiene - my sme si vybrali Alasku. Spokojnosť, nemáme žiadne negatívne skúsenosti, Prekvapila ma skutočne ľahká údržba. Páči sa mi, že k terase bolo možné zakúpiť aj kvetináče v rovnakom odtieni a z rovnakého materiálu. Palec hore aj zamestnancom, ktorí boli neskutočne ústretoví.

Ján Hudák

Ďakujeme!!! Máme maličkú terasu 5x3m, ale vyzerá super! Milujeme na nej relaxovať. Vybrali sme odtieň Steppe a sme nadmieru spokojní :-)

Iveta Kopčianska

Terasu sme sme zakúpili u spoločnosti NMC Slovakia na jar 2015. Manžel ma presvedčil aby sme si zakúpili tento bezúdržbový materiál. Najskôr ma to veľmi nenadchlo, ale po pár mesiacoch si neviem terasu vynachváliť. Super materiál, naozaj bez údržby. Krásny povrch, pohodlné udržiavanie. Dostali sme k terase i kvetináč zdarma. Čo sa týka zamenstancov spoločnosti, ďakujeme úžasnému pánovi Janderovi, ktorý bol maximálne nápomocný. Ďakujeme!

Eva Jašková

Sme nadšení!!! Dali sme si urobiť terasu k bazénu!

rodina Dubeňová

CREATED © 2014 - BY MAGICMEDIA